Homer

Homer | Kto ma nepozná, môže ľutovať. Kto ma pozná, ten už ľutuje.

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
homerx
Strelkov komentuje potopenie Moskvy
 
mj
mj | 15.4.2022 10:03

Včera sa ruský prezident Vladimir Putin úprimne nepýtal. Putin ráno žiadal, aby bol za každú cenu obnovený raketový krížnik Moskva, ktorý bol podľa informácií poskytnutých prezidentovi v rannej správe stále na vode. Vojenské velenie, poznajúc náladu prezidenta a jeho postoj k „incidentu“ s krížnikom „Moskva“, sa s ním neodvážilo polemizovať a sklamať ho, sľubujúc, že ​​je možné loď obnoviť, aj keď vtedy Časom už bolo úplne pochopené, že to nie je reálne.

Popoludní Putinovi oznámili, že na krížniku zahynulo päťdesiattri ľudí a ďalších šesťdesiatpäť je nezvestných. Na čo Putin povedal, že mu „nevadia ovce, ktoré nezachránili loď“. Do konca dňa bol prezident napriek tomu informovaný, že z objektívnych príčin nie je možné obnoviť krížnik. Krížnik Moskva sa potopil. To však nebola posledná zlá správa. Putin bol informovaný aj o incidente s ruskou ponorkou v Čiernom mori a sú tam aj veľké problémy. Hneď ako budeme mať k tejto problematike úplné informácie, určite vás budeme informovať v niektorom z našich príspevkov.

12. apríla sme oznámili videokomunikáciu tête-à-tête medzi Putinom a Šojgu, ktorej výsledky mali mať kľúčové a ďalekosiahle dôsledky. Stretnutie sa neuskutočnilo. Deň predtým Shoigu potreboval lekársku pomoc a skončil na jednotke intenzívnej starostlivosti. Šojguovi potvrdili problémy s kardiovaskulárnym systémom, lekári sú opatrne optimistickí, pokiaľ ide o prognózu uzdravenia. K zdravotnému stavu Šojgu máme vyjadrenia jedného zo zdravotníkov, ktorý sa o zdravie ministra obrany obáva a doslova hovorí: „Problémy určite sú, ale všetko nie je také zlé, ako si chce predstaviť. ." Už sme informovali, že aj Putin považuje Šojguove zdravotné problémy za väčšinou simulácie.

https://t.me/s/generalsvr
bolo by zabavne, ak to nie je cele vymyslene :D


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader